Praca

Magazynier - Dębica

Opis stanowiska:

  • rozkładanie akcesoriów i części motoryzacyjnych na półki magazynowe;
  • zbieranie towarów z półek;
  • pakowanie towarów do wysyłki dla klientów;
  • praca z czytnikiem kodów kreskowych;
  • praca trzyzmianowa, w systemie tydzień/tydzień (6-14, 14-22, 22-6)

Wymagania:

  • zaangażowanie i motywacja do pracy;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • uprawnienia na wózek widłowy z egzaminem UDT będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • wynagrodzenie zasadnicze + premia za zaangażowanie oraz mierzalne efekty swojej pracy;
  • po okresie próbnym wzrost wynagrodzenia oraz możliwość przystąpienia do bardzo szerokiego pakietu prywatnej opieki medycznej;
  • przejrzysty i atrakcyjny program premii i bonusów;
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie;
  • objęcie pracowników Pracowniczymi Planami Kapitałowymi;
  • dodatki za godziny nadliczbowe dla chętnych do pracy poza podstawowym czasem pracy;
  • duże zniżki pracownicze na zakup towarów z asortymentu firmy;
  • atmosferę w pracy służącą szybkiemu zaadaptowaniu się w nowym środowisku.