Praca

Junior Product Manager- Katowice

Junior Product Manager
Miejsce pracy:
Katowice

Chcesz brać udział w rozwoju strategii produktowej czołowego dystrybutora części samochodowych, a tym samym wyznaczać trendy sprzedażowe zapraszamy do zespołu Product Managamentu.

Opis stanowiska:

  • Dbałość i ciągły rozwój powierzonej grupy asortymentowej;
  • Wsparcie techniczne asortymentu;
  • Budowanie relacji z dostawcami (spotkania, targi itp.);
  • Poszukiwanie nowych możliwości zakupowych i sprzedażowych;
  • Negocjowanie warunków handlowych.

Wymagania:

  • Analityczne myślenie, a Excel to nie tylko narzędzie pracy;
  • Dostrzeganie celów i odwaga w podążaniu do nich;
  • Komunikatywność (również w języku angielskim);
  • Pozytywne nastawienie na wyzwania w pracy zespołowej;
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy;

Oferujemy:

  • Umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie z motywacyjnym systemem premiowania i bonusów;
  • Przyjazny zespól, zawsze gotowy do pomocy;
  • Możliwość rozwoju w branży motoryzacyjnej;
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon i in.)
  • Znacząca zniżka pracownicza na zakup części motoryzacyjnych z asortymentu;
  • Obszerny pakiet prywatnej opieki medycznej oraz możliwość przystąpienia do grupowego  ubezpieczenia na życie i NW.