ELIT Polska

FILTRON BENEFIT PROGRAM 2018

 

ZAREJESTRUJ SIĘ W PROGRAMIE

 

W trakcie logowania wybierz ELIT Polska jako dostawcę filtrów FILTRON i/lub WIX Filters. ELIT Polska dostarczy wartości Twoich zakupów.

 

 

KUPUJ FILTRY FILTRON NA FAKTURĘ

 

Na początku każdego miesiąca zarejestrujemy na Twoim Koncie Uczestnika wartości netto z Twoich faktur zakupowych.

 

 

ODBIERAJ NAGRODY GWARANTOWANE

 

Punkty zebrane za przekraczanie progów zakupowych wymieniasz na gwarantowane nagrody. O terminach wyboru nagród będziesz informowany w strefie Uczestnika.

 

 

TYLE MOŻESZ ZYSKAĆ:

 

Gwarantowane nagrody z bogatego Katalogu Nagród!

Szansę na jedno z 45 dwuosobowych zaproszeń na WIELKĄ GALĘ FILTRON i pełen atrakcji Królewski Weekend w Krakowie. 20% premii za wzrost zakupów! Jedną z 34 nagród finansowych dla najlepszych o łącznej wartości 325 000 zł. Dodatkowe punkty i nagrody rzeczowe z puli ponad 4 000 produktów w aktywnościach specjalnych. Materiały wizualizacyjne przygotowane dla aktywnych Uczestników Programu.

 

 

PROSTE ZASADY

 

LOGUJESZ SIĘ PROGRAMIE

 

Tegoroczna edycja Programu trwa od 1. marca do 31. października 2018. Jest rekordowo długa - daje aż 8 MIESIĘCY na zdobywanie wyższych progów i jeszcze bardziej atrakcyjnych nagród! Nie zmienia się nasze podejście do utrzymania maksimum komfortu i minimum formalności! Aby do nas dołączyć, należy zarejestrować się w programie oraz wskazać swoich dostawców filtrów FILTRON i/lub WIX Filters.

5 minut i gotowe!

 

KUPUJESZ FILTRY FILTRON I/LUB WIX FILTERS

 

Później wystarczy już tylko kupować filtry FILTRON i/lub WIX Filters na fakturę! Wraz z początkiem kolejnego miesiąca, na koncie Uczestnika pojawią się wartości netto z jego faktur zakupowych.

 

ODBIERASZ NAGRODY

 

Suma wartości faktur zaewidencjonowana na koncie Uczestnika pozwala przekraczać progi zakupowe. Za przekraczanie kolejnych progów Uczestnik zyskuje punkty, które wymieni na nagrody z katalogu nagród gwarantowanych. O terminach wymiany punktów mówimy więcej w strefie Uczestnika.
 

Copyright © 2017 ELIT Polska
All rights reserved

CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja:
Elit Polska Sp. z o.o. | 31-752 Kraków, ul. Makuszyńskiego 24 | tel. 12 683 88 00, fax 12 643 78 82
e-mail: kontakt@elitpolska.pl | NIP 872-207-62-58 | BDO 000028931
KRS 000034198 | XI Wydział Gospodarczy KRS Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia | Kapitał zakładowy: 14 630 500 zł
informacja o cookies