Wydarzenia

Starline w ofercie ELIT Polska

 

Wprowadziliśmy do naszej oferty produkty STARLINE:

- klocki hamulcowe

- tarcze hamulcowe

- szczęki hamulcowe

- bębny hamulcowe

- hydraulika hamulcowa

- akumulatory

 

Klocki hamulcowe Starline są produkowane z najwyższej jakości materiałów, a ich zatwierdzenie do użytku poprzedza wiele testów i badań laboratoryjnych, takich jak: hamowanie pojazdu, badanie właściwości ciernych i mechanicznych, szybkość i stabilność ciśnienia (zarówno podczas normalnej jazdy, jak i w bardziej wymagających warunkach). Klocki wykonywane są w technologii scorching (w temperaturze 900°C dochodzi do wypalania cząstek organicznych w celu eliminacji ryzyka polerowania powierzchni podczas docierania, jak również wyeliminowania tzw. gas planingu).

 

Tarcze hamulcowe swoją jakością w pełni odpowiadają innym markowym produktom, spełniają też wszystkie europejskie normy. Swoje właściwości zachowują również w warunkach ekstremalnych. Powierzchnia tarczy zapewnia maksymalną skuteczność hamowania zaraz po montażu.
 
Asortyment Starline obejmuje szczęki hamulcowe produkowane we współpracy z jednym z największych producentów klocków hamulcowych w Europie, którego wieloletnie doświadczenie jest gwarancją wysokiej jakości tych produktów. Wszystkie szczęki hamulcowe posiadają homologację.
 
Bębny hamulcowe są wykonane z wysokiej jakości stali, dzięki czemu zachowują swoje właściwości i trwałość. Oferta firmy Starline obejmuje większość bębnów przeznaczonych do najbezpieczniejszych samochodów europejskich.
 
Asortyment przewodów hamulcowych i węży marki Starline gwarantuje pokrycie zapotrzebowania prawie wszystkich modeli samochodów na rynku. Kable Bowdena są zakryte osłonami przeciwpyłowymi, aby zapobiec przedostawaniu się do nich zanieczyszczeń.
 
Oferta Starline obejmuje akumulatory samochodowe o najczęściej używanych pojemnościach - od 35 Ah do 225 Ah, przeznaczone do samochodów osobowych, użytkowych i towarowych. Ze względu na zastosowanie innowacyjnej technologii wapniowej (Ca/Ca), charakteryzują je wyłącznie małe spontaniczne wyładowania, a ich działanie jest w pełni bezobsługowe i ekologiczne. W procesie produkcji akumulatorów wykorzystywana jest najnowsza technologia w celu zapewnienia wysokiej wydajności i niezawodności.
 
 

Copyright © 2017 ELIT Polska
All rights reserved

CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja:
Elit Polska Sp. z o.o. | 31-752 Kraków, ul. Makuszyńskiego 24 | tel. 12 683 88 00, fax 12 643 78 82
e-mail: kontakt@elitpolska.pl | NIP 872-207-62-58 | BDO 000028931
KRS 000034198 | XI Wydział Gospodarczy KRS Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia | Kapitał zakładowy: 14 580 500 zł
informacja o cookies