Wydarzenia

Asortyment części do ciężkich zastosowań Gates Extra Service zmienia nazwę na Gates FleetRunner

LUKSEMBURG, maj 2019 - Gates (NYSE: GTES), czołowy globalny dostawca produktów hydraulicznych i rozwiązań do przenoszenia mocy, wprowadza nową markę części zamiennych FleetRunner™, dedykowanych do samochodów ciężarowych i autobusów. Nowa marka produktów klasy premium oferuje większe pokrycie zastosowań, sprawniejsze wyszukiwanie części online oraz zmodyfikowane opakowania.
 
Globalny zasięg, globalne pokrycie
 
Gates FleetRunner funkcjonuje jako renomowana marka produktów do ciężkich zastosowań w USA i Australii, a teraz zastąpi markę Gates Extra Service (ES), która była stosowana w dystrybucji tych samych części na rynku EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka). Ta zmiana umożliwi Gates lepsze wykorzystanie ogólnoświatowych zasobów produkcyjnych i oferowanie jednej marki produktów dedykowanych do samochodów ciężarowych i autobusów produkowanych w USA, Australii, Europie i Chinach. Gates FleetRunner oferuje rozwiązania do samochodów ciężarowych i autobusów niezależnie od miejsca ich produkcji.
 
- Marka Gates Extra Service została zastąpiona przez Gates FleetRunner. Najwyższa jakość naszych produktów pozostaje bez zmian, ale teraz możemy zaproponować jedną globalną ofertę produktów do ciężkich zastosowań, korzystając z naszej silnej pozycji na OE - mówi Bert De Lange, Business Manager Heavy Duty w Gates. Gates FleetRunner to jedna z najbardziej kompleksowych ofert produktów do ciężkich zastosowań, które są dostępne na rynku EMEA.
 
Bardzo szerokie pokrycie zastosowań potwierdzają m.in. dane TecDoc, z których wynika, że oferta Gates FleetRunner pokrywa łącznie ponad 90%, a poszczególne produkty jeszcze więcej: zestawy Micro-V® i paski Micro-V -97%, paski klinowe - 94%, a napinacze i koła pasowe luźne - 90%. W ofercie Gates FleetRunner znajdą się również przewody kształtowane i termostaty.
 
Katalogowanie innowacji z FleetRunner
 
Po wprowadzeniu marki FleetRunner Gates będzie pierwszym dostawcą na rynku oferującym narzędzie „Kit Finder” w swoim katalogu online (www.gatesautocat.com). Po wprowadzeniu numeru części OE narzędzie „Kit Finder” przefiltruje go przez wszystkie zestawy FleetRunner, aby znaleźć odpowiedni zestaw do zamówienia.
 
Narzędzie to ułatwi klientom wyszukiwanie części zamiennych o jakości OE potrzebnych do wykonania kompleksowej naprawy danego układu napędowego.
Udoskonalone opakowania i system numeracji
 
Dystrybutorzy części Gates, użytkownicy i mechanicy zauważą także różnice wizualne: teraz części do samochodów ciężarowych i autobusów będą sprzedawane w zielonych opakowaniach, a części do samochodów osobowych w czerwonych. System identyfikacji za pomocą kolorów pomoże wyeliminować błędy w doborze części.
 
W odpowiedzi na prośby naszych klientów produkty z oferty FleetRunner będą sprzedawane w mocniejszych opakowaniach, aby lepiej zabezpieczyć produkty. Zastosowanie nowych materiałów na opakowania ma na celu zwiększenie sztywności części podczas obsługi logistycznej. Modyfikacje te wprowadzono z myślą o zmniejszeniu ryzyka uszkodzeń oraz liczby reklamacji.
 
Dodatkowo uproszczono system numeracji. Zarówno dla pasków, jak i zestawów Micro-V, oznaczenia ES zostaną zastąpione oznaczeniami HD w całej ofercie produktów Gates FleetRunner. Zmieniono również numerację pasków klinowych, aby dokładniej oznaczyć wymiary.
 
O firmie Gates
 
Firma Gates jest światowym producentem innowacyjnych i zaawansowanych rozwiązań do przenoszenia mocy i napędów hydraulicznych. Oferujemy szeroką ofertę produktów dostępnych zarówno na rynku części zamiennych, jak i dla producentów części przeznaczonych na pierwszy montaż („oryginalnych”). Marka Gates jest obecna w wielu sektorach rynku przemysłowego i konsumenckiego. Nasze produkty odgrywają znaczącą rolę w różnych zastosowaniach na wielu rynkach: od trudnych i niebezpiecznych gałęzi przemysłu, takich jak rolnictwo, budownictwo, energetyka i produkcja, przez codzienne zastosowania konsumenckie, takie jak drukarki, myjki ciśnieniowe, automatyczne bramy i odkurzacze, po praktycznie wszystkie formy transportu. Nasze produkty sprzedawane są w 128 państwach podzielonych na cztery regiony handlowe: obie Ameryki, Europa, Bliski Wschód i Afryka (EMEA); Chiny kontynentalne oraz Azja Wschodnia i Indie. Gates prowadzi działalność w różnych zakładach w regionie EMEA, które są podporządkowane jednostce nadrzędnej. Aby uzyskać więcej informacji, wejdź na stronę www.gates.com.

Pliki do pobrania

Copyright © 2017 ELIT Polska
All rights reserved

CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja:
Elit Polska Sp. z o.o. | 31-752 Kraków, ul. Makuszyńskiego 24 | tel. 12 683 88 00, fax 12 643 78 82
e-mail: kontakt@elitpolska.pl | NIP 872-207-62-58 | BDO 000028931
KRS 000034198 | XI Wydział Gospodarczy KRS Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia | Kapitał zakładowy: 14 630 500 zł
informacja o cookies