Wydarzenia

Marka Starline w TVN Turbo

Starline to własna marka części zamiennych i wyposażenia warsztatów oferowana przez ELIT Polska. W najbliższych dniach, dzięki planszom sponsorskim, poznają ją widzowie programów TVN Turbo.

 

Dwadzieścia lat temu w Czechach powstała niezależna marka części zamiennych do jednośladów, samochodów osobowych i pojazdów ciężarowych. Z czasem powiększano  nie tylko jej asortyment, ale i dostępność w kolejnych krajach Europy - od Wielkiej Brytanii po Ukrainę. Na rynek polski trafiły jednak dopiero po zmianach w strukturach sieci ELIT należącej do globalnego lidera aftermarketu - LKQ Corporation.


W pierwszej kolejności, pod koniec 2017 roku, wprowadzono produkty Starline z trzech wiodących kategorii - układu hamulcowego, hydrauliki pojazdowej i akumulatorów. Dziś katalog ELIT Polska obejmuje ponad 50 grup, na które składa się 30 tysięcy referencji. Najpopularniejsze w Polsce, obok już wymienionych, to części do układu napędowego, zawieszenia i wydechowego, autochemia i kosmetyki, elementy nadwozia oraz wyposażenie i narzędzia warsztatowe.


„Po blisko dwóch latach od wprowadzenia na polski rynek, możemy zakończyć etap kształtowania i kompletowania katalogu Starline w odpowiedzi na zainteresowanie naszych Klientów. Symbolicznym akcentem jest rozpoczęta właśnie promocja marki pomiędzy cieszącymi się dużą popularnością programami motoryzacyjnymi w TVN Turbo. Dzięki niej budujemy świadomość istnienia i rozpoznawalność Starline u polskich kierowców. Jednocześnie wspieramy tą formą reklamy naszych dystrybutorów czy zaopatrujące się u nas warsztaty” - mówi Dawid Cieśla, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży w ELIT Polska.

Copyright © 2017 ELIT Polska
All rights reserved

CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja:
Elit Polska Sp. z o.o. | 31-752 Kraków, ul. Makuszyńskiego 24 | tel. 12 683 88 00, fax 12 643 78 82
e-mail: kontakt@elitpolska.pl | NIP 872-207-62-58 | BDO 000028931
KRS 000034198 | XI Wydział Gospodarczy KRS Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia | Kapitał zakładowy: 14 630 500 zł
informacja o cookies