Pomagamy być efektywnym poprzez optymalizację kosztową i sprawne zarządzanie flotą.

Zarządzanie Flotą Elit Polska - zapewniamy kompleksowe rozwiązania dla Twojej floty samochodowej. Jesteśmy jednym z czołowych dystrybutorów części i akcesoriów samochodowych w Polsce. Z nami masz zawsze gwarancję najlepszych cen i wysokiej jakości usług serwisowych.

Usprawniamy pracę

Platforma on-line do zarządzania www.flota.elitpolska.pl to narzędzie, dzięki któremu możesz łatwo i wygodnie z dowolnego urządzenia (smartfon, komputer) zarządzać flotą. Poprzez platformę on-line możesz nie tylko zlecać naprawy, generować zestawienia, wystawiać faktury, kontrolować bieżące wydatki czy kilkoma kliknięciami wysłać samochód do warsztatu. Możesz sprawdzić również jakie przebiegi mają poszczególne samochody, który jest najbardziej awaryjny czy ustawić alert z przypomnieniem o przeglądzie. Poprzez platformę monitorujesz na bieżąco, jak negocjujemy dla Ciebie najlepsze ceny za wykonanie danych usług, wystarczy, że Ty je zaakceptujesz. Dzięki platformie Twoja praca stanie się sprawniejsza, a Ty bardziej efektywny.

Z nami jesteś niezależny

Ustawa GVO daje prawo każdemu użytkownikowi auta do jego naprawy w niezależnym serwisie bez utraty gwarancji producenta. Pozwala nam to na serwisowanie samochodów poza autoryzowaną siecią sprzedaży bez ryzyka utraty gwarancji. Mamy możliwość wyboru między częściami wyprodukowanymi przez producenta pojazdu, a ich tańszymi odpowiednikami. Producent pojazdu nie może nas zmusić do wykonania przeglądów w serwisach należących do jego sieci. My doradzamy Ci jak najefektywniej zarządzać tym procesem.

Masz pewność oryginalności części i dostępności serwisów

Jako czołowy dystrybutor części i akcesoriów samochodowych w Polsce zapewniamy szeroką ofertę, by nasi klienci mieli szybki i łatwy dostęp do najlepszych części z 12-miesięczną gwarancją. Części mogą być zarówno nowe, jak i regenerowane. Nasze warsztaty znajdują się w tylu miejscach w Polsce, że z łatwością użytkownicy samochodów znajdą je w swojej najbliższej okolicy.

Możesz, ale nic nie musisz

Na pewno spotykasz się z sytuacją nagłej, niespodziewanej potrzeby naprawy. Po podpisaniu z nami umowy będziesz mógł szybko i wygodnie zlecić nam wykonanie zadania i zapłacić tylko za tą usługę. Nie musisz płacić abonamentu ani innej stałej opłaty - możesz skorzystać z naszych usług, ale nie musisz, co daje Ci komfort i spokój - ale przede wszystkim nie ponosisz dodatkowych miesięcznych kosztów.

Platforma on-line

Platforma jest intuicyjna i łatwa w obsłudze. Pomaga w sprawnym i funkcjonalnym zarządzaniu flotą samochodową z dowolnego urządzenia - komputera czy smartfona. Możesz łatwo i szybko porozumiewać się za pomocą komunikatora, zgłosić potrzebę naprawy, mieć podgląd na wykaz zleceń z napraw, kontrolować bieżące wydatki, generować zestawienia i raporty serwisowe. Platforma pozwoli Ci sprawdzać przebiegi poszczególnych samochodów i monitorować jak negocjujemy dla Ciebie najlepsze ceny i zaakceptować je lub odrzucić.

Podstawowy zakres usług świadczonych w ramach
zarządzania flotą Elit Polska:

 • Naprawy mechaniczne i blacharsko-lakiernicze, naprawa i montaż szyb
 • Sprzedaż, dostawa, serwis i przechowywanie ogumienia
 • Naprawa na podstawie stawki rbh określanej przez program VIVID
 • Usługi w zakresie napraw powypadkowych oraz rozliczeń z ubezpieczycielem
 • Na życzenie klienta samochód zastępczy dostępny „od ręki”
 • Dostępna bezpłatna infolinia techniczna w zakresie serwisowania pojazdów
 • Usługa „door to door”
 • Biuro Obsługi Klienta - 24h
 • 12-miesięczna gwarancja na zakupione części oraz wykonane usługi serwisowe
 • Platforma online Elit Flota
 • FV zbiorcze na podstawie miesięcznych zleceń
 • Odroczony termin płatności
 • Możliwość generowania raportów np. xls, pdf przez aplikację SOFTRA CARMAN

DORADZAMY I POMAGAMY

Centrum Obsługi Klienta Flotowego

Dla nas nieistotna jest marka samochodu - nasza kadra specjalistów kompleksowo zajmie się pojazdami Twojej floty, dzięki odpowiednim umiejętnościom, wiedzy, know-how Elit Polska i właściwemu sprzętowi.

Upraszczamy procedury związane z obsługą serwisową pojazdów firmowych. Dzięki temu fleet managerowie mogą skupić się na efektywniejszym doborze i wykorzystaniu pojazdów firmowych do realizacji misji ich przedsiębiorstw.

Tworzymy raporty managerskie dla klientów, a ich forma i zakres to indywidualny wybór klienta, wynikający z jego preferencji i potrzeb.

Zapewniamy bezgotówkową obsługę serwisową na terenie całej Polski.

Potrzebujesz pomocy?


14 680 88 93

Co jeszcze warto wiedzieć:

Sieć Elit Serwis współpracuje z magazynami części zamiennych grupy Elit Polska, a towar dostarczamy nawet 5 razy dziennie. Dostęp do szerokiej oferty części gwarantuje zadowolenie naszych klientów.

Weryfikacja kosztów naprawy odbywa się przez wykwalifikowany personel działu technicznego Elit Polska, zgodnie z zaleceniami programów typu VIVID, Autodata.

Międzynarodowa sieć serwisów Partner Elit posiada aż 350 warsztatów, które otrzymują od nas odpowiednie wsparcie techniczne i marketingowe.

Badanie jakości odbywa się przez wewnętrzny dział kontrolingu Elit Polska, kilkuosobowa komórka na bieżąco kontroluje jakość i terminowość napraw oraz dostaw części.

Rekomendacje


Jurajska sp. z o.o.

„Serwisy Autodistribution Polska Sp. z o. o. (obecnie Elit Polska Sp. z o.o.) zyskały nasze zaufanie poprzez profesjonalizm oparty na znajomości problemów rynku motoryzacyjnego, dbałość o powierzone mienie, terminowości i fachowość w realizacji powierzonych usług, co dla naszej firmy stanowi priorytet współdziałania. Przez ten okres poddanych obsłudze zostało 150 samochodów flotowych. Usługi świadczone przez Autodistribution Polska Sp. z o. o. w pełni zaspokajają nasze wysokie wymagania, pozwalające nam utrzymać wysoki standard świadczonych usług dla klientów.”

Express Sp. z o.o. sp. k.

Express Sp. z o.o. zajmująca się zarządzaniem flotami pojazdów oraz wynajmem samochodów, oświadcza że: Autodistribution Polska Sp. z o.o. (obecnie Elit Polska Sp. z o.o.) w okresie ostatnich 3 lat należycie wykonuje dla naszej floty samochodów własnych i zarządzanych okresowe przeglądy i badania techniczne, bieżące naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne samochodów z serwisem ogumienia, zakupem części i akcesoriów samochodowych. W tym czasie serwis Autodistribution Polska Sp. z o.o. zyskał nasze zaufanie przez profesjonalizm oparty na znajomości problemów rynku motoryzacyjnego, dbałość o powierzone mienie, terminowość i fachowość w realizacji zleconych usług, co dla firmy Express stanowi priorytet współdziałania.

Wawel S.A.

Firma Wawel S.A. współpracuje z Elit Polska Sp. z o.o. od kilkunastu lat. Zespół profesjonalistów, który wspomaga nas w efektywnym zarządzaniu posiadaną przez nas flotą jest dla nas partnerem, na którego możemy liczyć w każdym przypadku. Partnerem dbającym o wysoką jakość współpracy przejawiającą się szybkością działania i bardzo dobrymi cenami usług i części zamiennych. Wdrożona przez Elit Polska platforma on-line zdecydowanie ułatwia oraz przyspiesza proces zlecania, akceptacji i rozliczania dokonanych napraw samochodów. Jakość obsługi i bezpośredni kontakt z Centrum Obsługi Klienta jest na najwyższym poziomie i pozwala na polecenie usług Elit Polska Sp. z o.o. innym firmom dysponującym flotą pojazdów.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, zadzwoń lub napisz do mnie. Chętnie odpowiem na Twoje pytania.

Łukasz Grądzki

Manager d/s Klientów flotowych lukasz.gradzki@elitpolska.pl

+48 660 510 124

Proszę o przesłanie oferty zarządzania flotą