Wydarzenia

Nowy portal techniczny DENSO

 

DENSO, jedna z wiodących firm technologicznych na świecie, znana z japońskiej precyzji i jakości, wspiera również rozwój edukacji. Zespół DENSO Aftermarket przygotował interaktywną platformę e-learningową, która ma służyć pomocy mechanikom w rozwoju osobistym i wsparciu ich w karierze zawodowej.

 

Od 30 kwietnia 2020 dostępne są bezpłatne kursy dotyczące następujących grup produktów:

 

  • świec zapłonowych,
  • rozruszników,
  • alternatorów,
  • układów klimatyzacji (3 moduły).

 

Oferta kursów online będzie stopniowo rozszerzana.

 

Możesz uczyć cię w wolnym czasie. System zapamiętuje, w którym miejscu użytkownik zrobił przerwę. Za każdym razem, gdy zdecydujesz się wrócić do nauki, możesz ponownie otworzyć kurs na stronie, na której skończyłeś poprzednio.

 

Zawsze staramy się wprowadzać coś nowego. Bardzo się cieszę, że udało nam się w stosunkowo krótkim czasie opracować interaktywne rozwiązanie i zbudować zaawansowaną platformę e-learningową dostępną w 6 różnych językach (polskim, czeskim, węgierskim, rumuńskim, bułgarskim i angielskim). Wierzę, że dzięki lokalnym wersjom językowym nasze szkolenia online spotkają się z pozytywnym przyjęciem i pomogą mechanikom z różnych krajów w lepszym zrozumieniu problematyki i szybkim zwiększeniu ich wiedzy technicznej i know-how na temat części DENSO” – mówi Tereza Čechová, marketing manager DENSO Eastern Europe.

 

Kursy e-learningowe DENSO zostały przygotowane z myślą o mechanikach. Jednak dystrybutorzy, studenci i nauczyciele szkół technicznych oraz inni specjaliści od części zamiennych, którzy chcą rozwijać lub pogłębiać swoją wiedzę techniczną, również mogą uzyskać dostęp do tych kursów. Wszystkie te osoby mają możliwość zarejestrować się, ukończyć szkolenie techniczne, rozwiązać testy i po pomyślnym ich zaliczeniu uzyskać spersonalizowany certyfikat. Mechanicy mogą z kolei dodatkowo dołączyć do „League of True Mechanics” – ligi, w której mechanicy z wybranych krajów Europy Środkowo-Wschodniej w ramach szkoleń zbierają „monety DENSO” i w ten sposób zyskują szansę, by znaleźć się w TOP 10  najlepszych mechaników, którzy będą nagradzani cennymi nagrodami, takimi jak m.in. narzędzie do inspekcji pojazdów e-Videns wraz z roczną licencją.

 

Więcej informacji o szkoleniach technicznych DENSO można znaleźć na stronie:
www.denso-technic.com.

Copyright © 2017 ELIT Polska
All rights reserved

CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja:
Elit Polska Sp. z o.o. | 31-564 Kraków, Al. Pokoju 18c | tel. 12 683 88 00, fax 12 643 78 82
e-mail: kontakt@elitpolska.pl | NIP 872-207-62-58 | BDO 000028931
KRS 000034198 | XI Wydział Gospodarczy KRS Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia | Kapitał zakładowy: 14 630 500 zł
informacja o cookies